KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896528
nr 1489 6528
Oidentifierad konstnär. Signerad Lindgren, 1914, vinterlandskap. Olja på duk, 17x43 cm, yttermått inklusive ram: 2954
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:12:02
12/9 19:07:03